Meest bekeken tuinman van Nederland steunt Jaar van de Egel

Lodewijk is als presentator van Eigen Huis en Tuin de best bekeken tuinman van de Nederlandse televisie. Elke week kijken bijna een miljoen mensen naar het populaire ‘doe het zelf’ programma. Samen met klusser Thomas is hij ook dit jaar weer te zien op RTL 4.

Lodewijk over egels: "Egels zijn fantastische dieren die thuishoren in onze natuur, maar zeker ook in onze tuinen. Naast dat ze er bijzonder uitzien en erg tot de verbeelding spreken zijn ze erg nuttig. Zo zijn mensen vaak druk bezig om slakken de tuin uit te jagen terwijl het beter is een egel de tuin in te krijgen want die doet het werk voor je. Ook voor kinderen is de egel natuurlijk helemaal geweldig, de meeste kinderen zullen overigens niet al te vaak een egel hebben gezien.. Voor mij is het best lang geleden dat ik er 1 in de natuur heb gezien, maar in het programma dus wel 2 keer. Er bestaan veel misverstanden over egels, zo zouden ze melk lekker vinden maar daar worden ze juist ziek van. Ook de prikkels vallen best mee, eigenlijk zijn ze erg zacht."

Zie ook:  http://www.jaarvandeegel.nl/VRIENDEN/tabid/67/agentType/View/PropertyID/3/language/nl-NL/Default.aspx

 

Publicatiedatum: 17 maart 2009