Fête de la Nature vindt dit jaar plaats in het lange Pinksterweekend van 23, 24 en 25 mei. Iedereen kan voor de editie van 2015 weer een leuke activiteit organiseren.
Fête de la Nature is een landelijk evenement in de natuur. Heel Nederland wordt door Fête de la Nature uitgenodigd om samen de natuur te beleven, van wilde natuur tot stadspark. Fête de la Nature is een gratis en open festival. Dat betekent dat iedereen een leuk idee voor een evenement kan aanmelden.
Doe mee met Fête de la Nature 2015. Iedereen heeft dankzij het Pinksterweekend een extra dag om de leukste evenementen in de natuur te organiseren!
Heb je een leuk idee, een suggestie of een vraag? Laat het de organisatie weten via info@fetedelanature.nl.