Maak kennis met de zoogdieren in de Kampina

24 mei 2014
Kampina
Geen (opgave verplicht)

Maak kennis met de zoogdieren in de Kampina

Hoe is het gesteld met de zoogdieren in de Kampina en het omringend cultuurlandschap? Op zaterdag 24 mei organiseert Natuurmonumenten samen met de Zoogdiervereniging een informatie-dag over het waarnemen van zoogdieren in dit gebied. De dag is onder meer bedoeld om in de natuur geïnteresseerde mensen te betrekken bij het doorgeven van waarnemingen van zoogdieren.

De dag bestaat uit twee delen:

Tussen 09.30 en 11.00 uur een presentatie over het waarnemen van zoogdieren door middel van zichtwaarnemingen, prenten en loopsporen, uitwerpselen etc.
Daarna tussen 11.00 en uiterlijk 14.00 uur een excursie in het gebied om de zojuist geleerde informatie gelijk toe te passen.

Neem lunch en stevige schoenen mee, voor koffie en thee wordt gezorgd

Je kunt je aanmelden voor dag bij Margreet Zwols: m.zwols@natuurmonumenten.nl

Deelname wordt bepaald op volgorde van binnenkomst van de aanmeldingen. Gemiddeld zijn er ongeveer 25 plaatsen beschikbaar.

Deze activiteit wordt mogelijk gemaakt in het kader van Groen en Doen.

Afbeelding verwijderd.