
2012 is het Jaar van de Bever
23 december 2011Elk jaar vraagt de Zoogdiervereniging extra aandacht voor één van de in Nederland in het wild levende zoogdiersoorten. In 2012 is het de beurt aan de bever!
Elk jaar vraagt de Zoogdiervereniging extra aandacht voor één van de in Nederland in het wild levende zoogdiersoorten. In 2012 is het de beurt aan de bever!
Vrijwilligers van de Beverwerkgroep Nederland van de Zoogdiervereniging hebben vorige week in de Rijnstrangen een beverdam ontdekt.
14 personen namen deel aan het muizenkamp georganiseerd voor de zoogdieratlas Gelderland. Verspreid over vijf locaties waren 100 life-traps uitgezet.
Verbaasde automobilisten in Duiven zagen vorig weekend waarschijnlijk de eerste wolf in Nederland.
In ons omringende landen gaat het goed met de wolf. Het aantal roedels neemt toe en hij komt op meer plaatsen voor. Zijn ze nu ook snel in Nederland?
De Beverwerkgroep Nederland (BWN) is een van de werkgroepen van de Zoogdiervereniging. Zij zijn op zoek naar nieuwe bestuursleden voor het organiseren van activiteiten.
Van 2 t/m 4 september a.s. gaat de Zoogdiervereniging in het kader van de Gelderse Zoogdieratlas.nl muizen vangen in het gebied tussen Apeldoorn en Deventer. Doe ook mee!
In de afgelopen drie jaar is er in Noord-Brabant een netwerk opgebouwd van vrijwilligers die hulp willen bieden.
De filmserie biedt een unieke kans om de zeldzame jonge roofdiertjes van dichtbij op te zien groeien.
De Zoogdiervereniging roept mensen uit de omgeving van Weert op om waarnemingen van Pallas’ eekhoorns door te geven.