De Zoogdiervereniging zoekt een eindredacteur op vrijwillige basis

De Zoogdiervereniging brengt in samenwerking met het Vlaamse Natuurpunt het kwartaalblad Zoogdier uit. Dit populairwetenschappelijke tijdschrift is het enige geheel op zoogdieren gericht tijdschrift in het Nederlandstalig gebied. Het valt bij alle leden van de Zoogdiervereniging en bij abonnees van de Zoogdierwerkgroep en Vleermuiswerkgroep van Natuurpunt op de mat. Met regelmaat leiden artikelen tot vermelding in de pers. 

Binnen de redactie zijn wij op zoek naar een eindredacteur. De volledige vacaturetekst is te lezen via deze link.

Geïnteresseerd? Stuur je motivatie en cv uiterlijk 20 oktober naar hoofdredacteur Glenn Lelieveld, met als onderwerp: vacature eindredacteur.

Image
Zoogdier 30-3 voorkant
Publicatiedatum: 07 oktober 2019