Nieuw nummer van Lutra is verschenen

5 februari 2014

De nieuwste uitgave van Lutra ligt weer op de mat, nummer 2 van jaargang 56. Lutra is het wetenschappelijk peer-reviewed tijdschrift van de Zoogdiervereniging. Dit nummer is bijzonder afwisselend, met artikelen over bruine rat, wolf, ingekorven vleermuis, spitsmuizen en Exmoor pony.

Welke factoren zijn van invloed op de dichtheid van de bruine rat in en om huizen in Amsterdam? Hoe zat het ook alweer met de wolf die afgelopen zomer was gevonden bij Luttelgeest? Wat is het habitatgebruik van de ingekorven vleermuis? Kan sterfte onder spitsmuizen bij vangst in Longworth-vallen worden verminderd? Wat is de herkomst van de Exmoorpony: overleefde het wilde paard in Groot-Brittannië?

Lees hierover, en over de nieuwe waarneming van een grauwe spitsmuis in Noorwegen, in deze uitgave van Lutra (pdf).

Wilt u ook Lutra ontvangen, kijk  dan hier.

 

Publicatiedatum: 05 februari 2014