Zoogdier wordt snel bezorgd

11 augustus 2011

Bij ongeveer de helft van de abonnees is Zoogdier 2 van 2011 door een technische fout nog niet bezorgd. Er wordt hard aan gewerkt om dit nummer rond 23 augustus alsnog op de mat te krijgen.

Oorspronkelijk had Zoogdier nummer 2 van 2011 half juli bij alle Nederlandse en Vlaamse abonnees moeten worden bezorgd. Door een technische fout is er iets mis gelopen met de adressering, waardoor ongeveer de helft van de tijdschriften niet kon worden afgeleverd.

De vermoedelijke oorzaak is achterhaald. De niet-bezorgde nummers bleken te zijn vernietigd, waardoor er een nieuwe druk moet plaatsvinden. Dit gebeurt volgende week, waarna deze opnieuw worden aangeboden bij de bezorger.

Rond 23 augustus moeten alle abonnees dit nummer binnen hebben. Het volgende nummer verschijnt volgens planning rond 1 oktober bij alle abonnees.

Onze excuses voor eventueel ongemak.
 

Publicatiedatum: 11 augustus 2011