Tweede symposium Vleermuizen in de Stad

Afbeelding verwijderd.

2 augustus 2011

In 2010 heeft de Zoogdiervereniging de website www.vleermuizenindestad.nl gemaakt. De gemeente Utrecht (destijds opdrachtgever) heeft bij de lancering van deze website een symposium georganiseerd. Dit krijgt op 9 september een vervolg in Zoetermeer. Meld u snel aan!

Steden en dorpen zijn van essentieel belang voor veel soorten vleermuizen. Zij hebben er hun verblijfplaatsen, planten zich er voort en jagen er op insecten. Veel gebouwen, maar ook bomen, hebben een belangrijke functie voor vleermuizen.


Hoe ga je om met vleermuizen bij nieuwbouw en renovatie van gebouwen en het beheren van parken? Hoe kun je het publiek voorlichten over vleermuizen en wat levert het op? Hoe ga je om met de wetgeving? Hierover worden presentaties gegeven, waarna een verdieping plaatsvindt in workshops. Afsluitend is er een excursie.

Meer praktische informatie vindt u in onze agenda.


 

Publicatiedatum: 02 augustus 2011