Spectaculaire vleermuisvliegshow bij Vara's Vroege Vogels (VIDEO)

24 juni 2011

Juni is de maand van het eerste Nederlandse 'Sunrise Survey'. De Zoogdiervereniging en Vleermuiswerkgroep Nederland (VLEN) dagen iedereen uit om in juni op pad te gaan voor een vroege vleermuizentelling om eigen huis of in de buurt en deze aan ons door te geven.

In het kader van de Sunrise Survey gingen medewerkers van de Zoogdiervereniging afgelopen week ' s ochtends vroeg op pad met Vara's Vroege Vogels. Er werd gezocht naar vleermuisverblijfplaatsen. Deze verblijfplaatsen zijn te ontdekken door te zoeken naar 'zwermende vleermuizen'.

  • Beluister hier de radiouitzending van Vara's Vroege Vogels van 12 juni 2011.
  • Bekijk hier de tv uitzending van Vara's Vroege Vogels van 21 Juni 2011.
Publicatiedatum: 24 juni 2011