Nacht van de vleermuis groot succes!

1 september 2011

De Zoogdiervereniging en Nieuwland organiseerden samen de Nacht van de vleermuis op zaterdag 27 augustus op Fort bij Vechten. Er was een kinderprogramma waar kinderen konden knutselen, Herman Limpens gaf een lezing over vleermuizen. Het boekje Dora de vleermuis werd gepresenteerd.

Tijdens het kinderprogramma konden kinderen vleermuiskasten timmeren, knutselen en een speurtocht doen. Kamiel Spoelstra toonde filmbeelden van vleermuizen en toen het eenmaal donder was konden bezoekers op excursie met de batdetector en op zoek naar de vleermuizen op het Fort.

Lees hier een aantal andere ervaringen van activiteiten tijdens de Nacht van de vleermuis (pdf).

Zie hier een uitgebreide fotoimpressie van de Nacht van de vleermuis.

Activiteiten
Ook komende tijd zijn er nog verschillende activiteiten in het kader van de Nacht van de vleermuis.
Deze vindt u in de agenda op de website vleermuis.net.

Foto: Paul van Hoof
 

Publicatiedatum: 01 september 2011