Folder "Vleermuizen ook in uw tuin" verschenen

21 juni 2011

De folder wordt tijdens en na de Nacht van de Vleermuizen verspreid en is ook als .pdf te downloaden op de campagne website van het jaar van de vleermuizen. U kunt de folder gratis bestellen via het formulier op de campagne website.

In de folder vindt u informatie zoals vleermuizenweetjes, Vleermuizen ontdekken, Kijken met je oren, vleermuis menu, Vleermuiskalender, Een nacht op stap met vleermuizen en natuurlijk tips over de vleermuisvriendelijke tuin.

Vleermuizen, ook in uw tuin
Maak een ruime keuze van planten om insecten te lokken, door een mengeling van bloeiende planten, groenten, bomen en struiken aan te planten. Hierdoor nodig je een grote verscheidenheid aan insecten uit, die komen en gaan van de vroege lente tot de late herfst. Vleermuizen zijn insecteneters. Gebruik zoveel mogelijk inheemse planten omdat deze veel aantrekkelijker zijn voor de meeste soorten insecten.

Publicatiedatum: 21 juni 2011