Onthulling Kansenkaart Wilde Zwijnen in Nederland

9 november 2010

De Zoogdiervereniging, ARK Natuurontwikkeling en Alterra-WUR onthullen op 10 november om 15.00 uur tijdens het symposium over het Wild Zwijn te Apeldoorn, de kansenkaart ‘Wilde Zwijnen in Nederland’. Het is een onderzoek naar geschikte leefgebieden voor het wild zwijn in Nederland. Op dit moment mogen wilde zwijnen slechts in twee gebieden voorkomen (Veluwe en Meinweg) maar rukken ze op diverse plaatsen op.

De kaart zal ook digitaal gepubliceerd worden op deze site.

Symposium

Meer informatie over het symposium van de Zoogdiervereniging in het kader van het Jaar van het Wild Zwijn, elders op deze site.

Boek

Op het symposium wordt ook het eerste Nederlandse boek over het Wild Zwijn gepresenteerd:

Wilde Zwijnen belicht objectief de voors en tegens in de sterk gepolariseerde discussie. In het ‘Jaar van het Wild Zwijn’ brengt dit boek een helder beeld over de laatste stand van zaken rond onder meer afschotbeleid, landbouwschade en verkeersveiligheid.

KNNV Uitgeverij i.s.m. de Zoogdiervereniging, Geert Groot Bruinderink en Jasja Dekker, 112 p., ISBN 978 90 5011 328 1, € 19,95. Vanaf 10 november verkrijgbaar in de boekhandel en via www.knnvuitgeverij.nl
 

Publicatiedatum: 09 november 2010